Resultater 2015

Musikalske framføringer

Janitsjar

Divisjon Plass Poeng Korps
1 1  95  Lura skolekorps
1 2  89 Madlamark skolekorps
1 3  87  Tu skulekorps
1 4  85  Våland skolekorps
2 1  96 Stangeland skolekorps
2 2  93 Eiganes skolekorps
2 3  91 Kvaleberg og Vaulen skolekorps
2 4  89 Nærbø skulekorps
2 5  88 Sandved skolekorps
3 1  95 Skolekorpset Sola
3 2  91 Kvernevik skolekorps

Brassband

Divisjon Plass Poeng Korps
1 1  97  Tasta skolekorps
1 2  90  Jåtten skolekorps
1 3  78 Vibå bondebrass
2 1  92 Kopervik felleskorps
2 2 90 Sevland skulekorps
2 3  86 Kampen og Tjensvoll skolekorps
2 4  84 Oltedal Brass Band
3 1 94 Auglend skolekorps
3 2 93 Buøy og Storhaug skolekorps
3 3 91 Randaberg skolemusikkorps
3 4 90 Sunde skolekorps
3 4 90 Hafrsfjord skolekorps
3 6  88 Tananger skolekorps
3 7  85 Austrheim skolekorps
4 1  94 Åkra skolekorps
4 2  93 Håland & Dysjaland og Sokndal skolekorps
4 3  91 Avaldsnes og Bokn skolekorps
4 4 88 Skeie skolekorps
4 5 85 Vigrestad skulekorps

Sceneopptreden

Liten sal

Poeng Korps
134 Randaberg skolemusikkorps
118 Sunde skolekorps
114 Kvernevik skolekorps
112 Skolekorpset Sola
107 Hafrsfjord skolekorps
107 Tananger skolekorps
104 Auglend skolekorps
104 Buøy og Storhaug skolekorps
101 Avaldsnes og Bokn skolekorps
99 Skeie skolekorps
85 Åkra skolekorps
66 Vigrestad skulekorps
65 Håland & Dysjaland og Sokndal skolekorps
64 Austrheim skolekorps

Stor sal

Poeng Korps
138 Tasta skolekorps
104 Eiganes skolekorps
98 Jåtten skolekorps
94 Tu skulekorps
92 Nærbø skulekorps
84 Våland skolekorps
83 Kampen og Tjensvoll skolekorps
82 Sandved skolekorps
82 Sevland skolekorps
81 Lura skolekorps
78 Madlamark skolekorps
68 Kopervik felleskorps
62 Kvaleberg og Vaulen skolekorps
57 Oltedal Brass Band
55 Stangeland skolekorps
50 Vibå bondebrass

Solistpriser

1. divisjon janitsjar: Tale Stormark, fløyte (Våland skolekorps)
1. divisjon brass: Emilie Hettervik Vågen, flygelhorn (Jåtten skolekorps)
2. divisjon janitsjar: Marie Abrahamsen, kornett (Eiganes skolekorps)
2. divisjon brass: Emilie Synnøve Liknes, trombone (Sevland skulekorps)
3. divisjon janitsjar: Elise Bore Haaland, kornett (Skolekorpset Sola)
3. divisjon brass: Erik Johannessen, slagverk (Hafrsfjord skolekorps)
4. divisjon brass: Simon Stenersen, kornett (Åkra skolekorps)

Reklamer