Resultater 2011

Underholdning sal 1 Underholdning sal 2 Brassband Janitsjar Solistpriser

Resultatliste 2011 – underholdning

Sal 1

Plass Korps Poeng
1 Tasta skolekorps 150
2 Tu skulekorps 140
3 Jåtten skolekorps 137
4 Eiganes skolekorps 130
5 Skolekorpset Sola 127
6 Stangaland/Kopervik og Stokkastrand 115
7 Kampen skolekorps 110
8 Ganddal skolekorps 96
9 Lura skolekorps 94
10 Frøyland skulekorps 90
10 Madlamark skolekorps 90
12 Førre skulemusikkorps 73
13 Tananger skolekorps 63
14 Våland skolekorps 57
15 Klepp skulekorps/Orre skulekorps 53

opp

Sal 2

Plass Korps Poeng
1 Hommersåk skolekorps 131
2 Auglend skolekorps 125
3 Hana skolekorps 124
4 Tau skolekorps 123
5 Vigrestad skulekorps 122
6 Avaldsnes skulekorps 115
7 Vaulen skolekorps 103
8 Skolekorpsene i Randaberg 97
9 Hafrsfjord skolekorps 93
10 Tjensvoll skolekorps 90
11 Sokndal skolekorps 88
12 Nylund skolekorps 85
13 Vardenes skolekorps 83
14 Grinde skulemusikkorps 82
14 Håland & Dysjaland skolekorps 82

opp

 

Resultatliste 2011 – spilling

Brassband

Divisjon Plass Korps Poeng
1 1 Tasta skolekorps 96
1 2 Jåtten skolekorps 93
1 3 Førre musikkorps 92
2 1 Kampen skolekorps 93
2 2 Frøyland skulekorps 92,5
2 3 Stangaland/Kopervik og

Stokkastrand skulekorps

92
2 4 Tananger skolekorps 91
3 1 Tau skolekorps 95
3 2 Vigrestad skulekorps 91
3 3 Håland & Dysjaland skolekorps 90
3 4 Vardenes skolekorps 89
3 4 Hommersåk skolekorps 86
4 1 Avaldsnes skolekorps 92
4 2 Auglend skolekorps 91
4 3 Hafrsfjord skolekorps 90
4 3 Tjensvoll skolekorps 90
4 5 Grinde skulemusikkorps 89
4 6 Skolekorpsene i Randaberg 88
4 7 Oltedal skulekorps 86
4 8 Sokndal skolekorps 85

opp

Janitsjar

Divisjon Plass Korps Poeng
1 1 Madlamark skolekorps 95
1 2 Lura skolekorps 93
2 1 Hana skolekorps 91
2 2 Vaulen skolekorps 90
2 3 Nylund skolekorps 89
3 1 Våland skolekorps 95
3 2 Ganddal skolekorps 93
3 3 Skolekorpset Sola 92
3 4 Eiganes skolekorps 91
3 5 Tu skulekorps 90
3 6 Klepp skulekorps/

Orre skulekorps

89

opp

 

Solistpriser 2011

Divisjon Solist Instrument Korps
1. janitsjar Mathias Nilsen

Fredrik Berg Larsen

Espen Jacobsen

Xyolofon Madlamark
2. janitsjar Sander Lilleeide Trombone Vaulen
3. janitsjar Rebekka Nester

Torbjørn Moi

Kornett
Xylofon
Sola
1. brass Kjetil Djønne Euphonium Førre
2. brass Sølve Berg Euphonium Frøyland
3. brass Heidi Høyland Tjelta Flygelhorn Håland&Dysjaland
4. brass Lene Gunstead

Nora Bjelland

Elisabeth Gjesteland

Trombone Auglend

opp

 

Reklamer